המפעל להכשרת ילדי ישראל (ע"ר)
בית טוב לגדול בו
דף הבית נוהלי קליטה סרטונים  English
חדשות העמותה
מרכז טיפולי חדש נחנך בכפר הילדים עפולה עילית


סוגרת מעגל: ליאור בת 21- וכבר אמא ל-13 ילדים


להקת הזמר של כפר הילדים עפולה עילית שבה ממסע הופעות באנגליה וצרפת


המפעל להכשרת ילדי ישראל קיבל את תו מידות לאפקטיביות


בוחרים לתת, המפעל להכשרת ילדי ישראל מגייס משפחות אומנות לכפרי ילדים ברחבי הארץ


הנהלת המפעל להכשרת ילדי ישראל הצוות והילדים, מאחלים לכל תומכינו וידידינו חג חירות שמח

עוד סיפור אחד של אהבה.....

פרהיות (אסתר) מספן היתה ילדה בעייתית שלא הצליחה להסתגל לשום מסגרת. היא התייתמה מהוריה, עזבה את בית הספר בכתה ה' ואיבדה כיוון. רק כשהגיעה לבית הילדים באשקלון הבינה שמנהל המקום, יתן לה את הסיכוי שמעולם לא קיבלה. היום היא קצינה בדרגת רב סרן, בעלת תואר ראשון בכלכלה ובדרך לתואר שני

"המקום הזה היה נקודת מפנה בחיי.אני לא יודעת איפה הייתי היום אם לא הייתי מגיעה למסגרת של המפעל להכשרת ילדי ישראל" כך סיפרה פרהיות בערב ההתרמה השנתי שנערך למען בית הילדים "נווה הרואה" אשקלון .

אסתר אשר ספרה את סיפור הצלחתה, זוקפת אותו לצוות הניהולי שטיפח והצמיח אותה לקריירת קצונה מצליחה בצבא. היא הגיעה לכפר הילדים בכתה ו' אחרי שבית הספר ברחובות סירב לקבל אותה לשרותיו. "אמי נפטרה כשהייתי בת 10, בית הספר לא הבין אות והמורים לא ידעו איך להתמודד איתי. בסוף כתה ה' הודיעו לי שאני לא אוכל להמשיך בבית הספר, ואז ביקשתי מאחותי להגיע לפנימיה.. בשיחה הראשונה עם המנהל הוא הבהיל אותי. הוא אמר לי שיש לו את התיק האישי שלי ואם אעשה בעיות הוא לא יהסס להגיד לי שלום. הבנתי פתאום שמכאן אין לי לאן ללכת ועשיתי סוויץ' בראש. התחלתי ללמוד ברצינות, הפכתי לתולעת ספרים, וגיליתי שאני מתחברת בעיקר למתמטיקה. גם המנהל זיהה את היכולת וסייע לי עם מורים פרטיים להשלים פערים. בתחילה הייתי בכתה של ליקויי למידה, אך כעבור שנתיים עברתי לכתה ברמה הכי גבוהה. משם זה כבר דרבן אותי להמשיך ולהתקדם. סיימתי את לימודי עם בגרות מלאה , ובמגמה מוגברת של לימודי המתמטיקה, ומשם כבר החלטתי ללכת למסלול עתודה של צה"ל. והתגייסתי כקצינה .הסוד של המקום הזה, זה יכולת ההקשבה והתחושה שאתה נמצא במקום שהכי קרוב לבית..."

אם גם אתם רוצים לתת סיכוי לילד אחד נוסף, אנא תרמו לנו או חתמו על עיגול לטובהנבנה ועיצוב ע''י תרמת